כשאני חושב על מסע קניות, כשחלפתי על פני דלפק הבשמים הייתה אישה ששאלה אם היא יכולה לנסות מותג מסוים של בושם. לאחר ששמה שפריץ קטן על פרק כף היד של האישה, עמית המכירות שאלה אם היא רוצה לנסות ניחוח שדומה למה שהיא פשוט מרחה. האישה השיבה בחיוב ואז המשיכה לעמוד שם ומרחרחת כל פרק כף יד. חשבתי לעצמי שזו לידתה של פרפומיסטה לעתיד.

רמת המעורבות של כל אחד בבושם שונה. אני אוהב לחשוב על זה כעל אבולוציה של פרפומיסטה המבוססת על שלבים שהם עוברים. עד כמה שידוע לי אין מערכת מוגדרת של קווים מנחים להיות פרפומיסטה, אלו בעצם התצפיות שלי.

שלב 1 – ריבית: בשלב זה העניין יכול להיות מתחילת הדרך, מתונה ועד עניין חזק בבושם. בבעלותך כמה בקבוקי בושם בעצמך ואתה יכול לעקוב מדי פעם אחר כל מהדורות חדשות. כאשר אתה נמצא בחנויות כלבו אתה יכול לבדוק ניחוח ששותף המכירות מקדם. אתה מחמיא לעמיתיך לעבודה על הבושם שהם לובשים ושואל על השם. המטרה שלך היא יום אחד שיהיה לך ריח ייחודי משלך.

שלב 2 – תחילת תזזית בושם: במהלך שלב זה השאיפה שלך לדעת יותר על בושם מתגברת. חוש הריח שלך הופך חריף יותר לריחות בושם ואתה מוצא את עצמך מעריך מחדש את הדרך שבה אתה מתאר בושם. אתה מתרחב ומתחיל להתנסות בניחוחות שונים שבעבר התרחקת מהם. להגדיר את עצמך עם ריח יכול להיות תרגיל אינטלקטואלי כאשר אתה מגלה את ההיבט השאפתני של איך בושם באמת מריח עליך. אני חושב על זה כאילו, אם אישה רוצה להיות מתוחכמת וארצית אז היא תחפש בושם עם המאפיינים האלה ותגיד שהיא אוהבת אותו. המטרה שלך בשלב זה היא למצוא ריח מיוחד.

See also  A Journey Down Lane

שלב 3 – בושם ללא שליטה: בשלב זה אתה מגלה שאתה יכול לתת שם לתווי העליון, הלב והבסיס של בשמים רבים. בשלב זה, ויתרת על מציאת הריח החתימה שלנו. במקרים קיצוניים, חלק מהנשים הזמינו בקבוקי בושם שמעולם לא הריחו. זה יכול להיות מסוכן מאוד למצב הכלכלי שלך.

שלב 4 – מומחה: בשלב זה אתה מתחיל לצמצם את אוסף הבשמים שלך לאלו שבאמת מדברים אליך. אתה יודע שלהעריץ ריח מסוים ולחיות איתו הם שני דברים שונים. אתה נהנה להריח בשמים חדשים אבל לא בהכרח ממהר לקנות אותם. אתה מתחיל לסמוך על שיקול הדעת שלך ורק בגלל שאין לך ריח מיוחד יש לך מערך של ריחות שמדברים למי שאתה וגורמים לך להרגיש טוב ללבוש אותם.

בסופו של דבר, הבושם הפך עבורכם למקור עונג עמוק, אותה תחושה שאתם מקבלים מכוס יין, דשא טרי חתוך, או אפילו מריח הרוח.

Recommended Articles