מה נותן משיכה מינית לבשמים ולניחוחות מובילים – 4 טיפים חמים לשנת 2007

יצירת אפיל חושני… לבישת “עור שני” בלתי נראה אך מפתה המורכב מניחוח אקזוטי שנלכד בבשמים ובניחוחות גברים ממשיכה לדחוף את הקצוות הריחיים והפואטיים. איך אתה יכול להשיג את הקצה הארומטי והרומנטי הזה ומה אתה צריך לחפש?

טיפ מס’ 1 – בחירת הבשמים המושלמים לנשים או דה טואלט וניחוחות. הולכים לעבודה… או הולכים להתקשרות רשמית? האם אתה צעיר וניסיוני או בוגר ומבוסס? תמיד יש ניחוח של אישה שתואם את כימיה העור שלך, התלבושת שלך, האירוע ואפילו מצב הרוח שלך.

* הערות עליונות. ניחוחות לנשים משלבים כימיה של ריח לשלושה “תווים” מובהקים של בושם… ניחוח התו העליון הוא ריח הרושם הראשון שלרוב כולל תמציות קלות, חדות או מתוקות כגון ילאנג-ילאנג, נרולי ואלדהידים שנמצאו באחד מהחדשים הראשונים- עידן בשמים, מס’ 5. כאשר התווים העליונים נמסים לאחר השעה הראשונה לערך, תווי האמצע ותווי הבס שולטים במבנה הריח.

* הערות אמצע. בעוד שהפייבוריט הבינלאומי מספר 5 משתמש בילאנג-ילאנג בתו העליון שלו, בשמי נשים מעט “כבדים” יותר כמו Angel by Thiery Mugler משלבים ילאנג-ילאנג במבנה התו האמצעי, יחד עם יסמין, גרדניה לבנה (תחשוב על בילי הולידיי), מגנוליה ו ורד מרוקאי.

* תווים בס. למרות כל הרושם האקזוטי והמתוחכם שנוצר על ידי תווי האמצע והתווים העליונים, הבשמים המובילים לנשים מאזנים את כל אסטרטגיית הריח שלהם עם החוזק והמורכבות של תווי הבס או בסיס הריח. חוזק… ניחוח ועוצמה מתמשכים לאורך 3 עד 9 שעות… כולם יכולים להתפתח מתווי הבס של בסיס הבושם כמו וטיבר, ענבר, מושק, אלגום, וניל ומדי פעם נגזרות קלות מעולם הניחוחות של הגברים כולל רוזווד, שעועית טונקה .

טיפ מס’ 2 – בחירת ניחוחות גבריים לגבר עבור מורכבות, ארציות, טאנג. ניחוח גברים, קלן ואפילו בשמים בעלי גוף מלא ידועים כארציים, כהים… מעוררים חוזק גברי וכוח עמידות. אבל מה אתה מחפש?

See also  הכל על בשמים של Bvlgari

* הימנע מריחות נשיים קלים ופירותיים. רמז ראשון הוא להימנע מהתמציות המתוקות והפרחוניות. במקום זאת, חפש ניחוח גברים הנושא תווי בס מוצקים כגון Egoiste, זוכה פרס 2006 לגברים, המציע תערובת תווי בס מאופקת וחמימה של וניל, אלגום ורוזווד בעץ עדין-מזרחי. לחלופין, קח צעד עמוק יותר לתוך עולם הניחוחות הגברי עם שילוב של תווי בס של טבק, גפן, אגוז מוסקט, פלפל, שעועית טונקה… תומכים בתווי אמצעי של וטיבר וארז… ואז לזרוק פנימה שפריץ של תו עליון ברגמוט, לימון, כוסברה ונרולי כפי שעוצבו לתוך Vetiver על ידי Guerlain.

טיפ מס’ 3 – גלה מחדש את הבשמים ה’אהובים’ הישנים שנבדקו בתוספת ריחות חדשים. מותגים ותיקים יותר ממשיכים “לרוק”… מציעים חושניות משנה מצב רוח, וריאציות על חוזק ועוצמה תוך כדי מעבר בין בושם בעל גוף מלא לאו דה טואלט הקליל יותר. להיטים חד-פעמיים… בשמים מצומצמים של שוק נוער… רק לעתים נדירות שורדים את ה”טווח הארוך” של בניית המותג, אשר בתי הבשמים והאופנה המבוססים יכולים להתמודד בצורה הטובה ביותר.

טיפ מס’ 4 – חנות כלבו מקוונת נגד. אם אתה לא יודע או לא לבשת ניחוח מסוים, אז אתה חייב לנסות אותו על..חי, בחנות.

* דגימה באופן סלקטיבי. הקפד לעולם לא לנסות יותר משלושה בשמים במהלך ביקור קניות. האף שלך יוותר, מה שמשאיר אותך לא מסוגל להבחין בבירור בריחות.

* התייעץ עם פקיד מכירות הבשמים שלך. כמו כן, זכרו שמה שאתם מריחים בהתחלה… כלומר התווים העליונים… הוא החלק הראשון של הבושם שמתמוסס עקב ה’הרמה’ הרגילה של הבושם על ידי האוויר סביבכם. לכן, כדי לקבוע את חוזק כמו גם את ריח הליבה של כל בושם, אתה צריך לשאול את פקיד המכירות שלך לגבי כל מותג… מה הם תווי האמצע שלו ותווי הבס… החוזק שלו נמדד בשעות. ותאר גם איך אתה מתכוון “בדרך כלל” ללבוש את הבושם שלך… ניחוחות בעבודה אינם זהים לבשמים רשמיים ללבוש לילה.

See also  שלוש תכונות ויתרונות של שימוש בדוגמיות בושם כדי למצוא ניחוחות חדשים

* תאסטרטגיית הזמנה מחדש מקוונת. ברגע שאתה מכיר את המותגים האהובים עליך, אתה מוכן לחפש באינטרנט את מחירי הבשמים הטובים ביותר, ירידת מכירה עונתית, שחרור מלאי. כנסו לאתרי פרסים בתעשייה ולמדו גם על הניחוחות, הבשמים והקלונים לגברים הפופולריים והאקזוטיים ביותר עטורי פרסים.

שורה תחתונה של ניחוח. עם בושם לנשים וניחוחות גברים, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו. ישנו עולם של ניחוחות עדינים, משנים מצב רוח וניחוחות חושניים שיכולים להרים את הרוח שלך, להשלים את הסגנון שלך ולהגביר את הרומנטיקה של חייך.

Recommended Articles