מוזיקת ​​רוק סקסית – שירים סקסיים מובילים מאת טרנט רזנור (Nine Inch Nails)

טרנט רזנור, המוח מאחורי להקת הרוק התעשייתי Nine Inch Nails, אינו זר לתחום השירים המובילים בז’אנר של מוזיקת ​​רוק סקסית. ואם הייתם שואלים כל מי שטבל את ראשו בעולם הרוק במשך כמה זמן, הוא היה יכול לעלות ואומר שה”קרוב” של NIN בהחלט ראוי למקום בכל רשימת 10 המובילים.

אבל מה לגבי הלהקות/פרויקטים האחרים של טרנט? מה לגבי How To Destroy Angels, הלהקה שהוא חולק עם אשתו, Mariqueen, ועם חבר/שותף אטיקוס רוס? מה עם הפסקולים שלו, שגם הם הלחינו בשיתוף רוס? הרמיקסים/קאברים שלו?

מה דעתך שנצלול לטריטוריה פחות מפותחת?

הנה דוגמה לפלייליסט המשתמש בגזרות העמוקות הסקסיות של טרנט רזנור:

1. כל הזמנים נמוך (Nine Inch Nails – סימני היסוס)

התחילו את הכדור עם שיר ה-Fאנק הרם הזה באמצע-טמפו, שנשמע מאוד דומה ל-“Closer” (טרנט אפילו מכניס פסוקים מ-“Closer” כשהוא מבצע את “All Time Low” בלייב). בין הגיטרה הדיסוננטית בסגנון שנות ה-70 של אדריאן בלו, קווי הבס הסטקאטו של פינו פאלאדינו, והארפג’יאטור המסומם בסוף השיר, השיר הזה לוקח אותך למסע מיני שיכור. דרך טובה להתחיל דברים.

2. לרדת לעשות אהבה (Nine Inch Nails – Sin)

העלה קצת את החרדה עם הגרסה התעשייתית של טרנט לטראק העמוק של קווין מ”News of the World”. השירה המעוותת של טרנט, שהופקה על ידי אל ג’ורג’נסן, גורמת לו להישמע עוד יותר נואש ומתוסכל מינית, ההפך הגמור מהבטוח של פרדי מרקיורי “אני הספק של כל הדברים המיניים, עכשיו תעשה מה שאני אומר”. הטייק של טרנט הוא יותר “תעשה מה שאני אומר??? בבקשה?! לפני שכולנו מתים מכדורים כחולים!!!!”

3. 27 Ghosts III (Nine Inch Nails – Ghosts I-IV)

שמור על החרדה והרעש גבוהים. החתך הסופר עמוק הזה הוא אינסטרומנטלי מסדרה של EP אינסטרומנטלי בשם “Ghosts”. ה-EP האלה היו הסיבה העיקרית שדיוויד פינצ’ר ביקש מטרנט ואטיקוס להבקיע את סרטיו. פינצ’ר היה שם שירים מ-“Ghosts” בפסקול של “The Social Network” כדי לבחון את התחושה של הדברים, מנסה לשמוע מה יהיה ההבדל בין תוצאה אפלה יותר לבין תוצאה של שירי רוק אופטימיים יותר של אלביס קוסטלו.

See also  גיטרה עם צוואר בקבוק וההיסטוריה של הבלוז

4. רק (El-P Remix) (Nine Inch Nails — כל יום הוא בדיוק אותו דבר)

הגרסה הקצובה הזו לסינגל הלהיט של NIN “Only” של אמן ההיפ הופ El-P משנה את תחושת הדיסקו המקורית לשמורגזבורד סופר טעון מינית של ביטים/אפקטי פטיפון מיוזעים. טכנית לא תוצרת טרנט, ספציפית, אבל שתוק. זה חלק מהקאנון של Halo (Halos היא מערכת הקטלוג הרשמית של Nine Inch Nails). זה יעבוד לגמרי לטובתך.

5. הלולאה נסגרת (איך להשמיד מלאכים – ברוך הבא נשכחות)

שיר כמעט אינסטרומנטלי, המנגינה הזו מפגישה אלקטרוניקה ומכשירים אקזוטיים, מגובשים על ידי קצב אחר “Closer”-ish. שיר נהדר שמנצל דינמיקה עולה לכל אורכו, מתחיל רך, הוא מטפס בהתמדה אל הפורטה (ואתה אמור לטפס לפורטה משלך) לפני שהוא משחרר את האנרגיה שלו ונפתר בפיאניסימו אלקטרוני משעמם. זה גם נהדר לשמוע את טרנט ואשתו מתנגנים יחד בשירה.

6. זוחל (Nine Inch Nails – The Downward Spiral)

שיר NIN קלאסי מאלבום קלאסי, אבל בכל זאת חתך עמוק. טרנט לגמרי באלמנט שלו של תסכול ואובדן מיני. קח את הדברים לטון כהה יותר (שבהתחשב שכל מה בפלייליסט הזה הוא אפל, זה אומר משהו).

7. קרוב יותר (מבשר) (Nine Inch Nails – Closer to God)

אני יודע שאמרתי שנישאר לטריטוריה לא ידועה יותר, אז למה “קרוב יותר” מופיע? טאץ’. אבל זה רמיקס שנעשה על ידי Coil. אם ראיתם את קרדיט הפתיחה של “Se7en” (של דיוויד פינצ’ר הנ”ל, לא פחות) אז שמעתם את הטייק המדהים הזה לסינגל הגדול ביותר של NIN. הוא מלוכלך, רפש, ארוך ובעל תחושה קצת יותר מטרידה מהמקור.

8. טעם מוכר (טרנט רזנור ואטיקוס רוס – הרשת החברתית)

השיר הזה הוא גרסה מחודשת ושונתה של שיר מאוסף “Ghosts” של Nine Inch Nails. אבל אני אוהב את הגרסה הזו יותר. בסרט, “הרשת החברתית”, הוא מתנגן בזמן שמארק צוקרברג מדמיין מה קורה בכל מסיבות האחים שהוא היה רוצה להשתתף בהם כשהם מזמינים נשים צעירות בקולג’ ללילה של הילולה מינית שיכורה. השיר הזה הוא עליון חם יותר לרצועה הבאה ברשימה…

See also  ברק עדין, יפה ומתוחכם של לק כרום

9. כלי (Nine Inch Nails – שנת אפס)

אני אוהב את המסלול הזה. זה באמת מתחרה בשלטונו של “Closer” של שיר ה-NIN הסקסי בכל הזמנים. החפרק הפועם והפועם של האחד הזה נהדר עבור המתעמלות המיניות האלימות יותר שם בחוץ. הרעש, הבליפ, החריץ: זה מושלם.

10. השלמה (טרנט רזנור ואטיקוס רוס – Gone Girl)

זה חשוך. האפל ביותר ברשימה. וזה אחרון מסיבה כלשהי. אני לא אגיד מה קורה בסרט “Gone Girl”, אבל השיר הזה מתרחש במהלך הסצנה הנוקבת והאלימה ביותר שלו. הייתי משתמש בשיר הזה כדי להביא לשיא בכל הנוגע לפלייליסט שלך. הדופק האיטי, הקקופוניה העולה (זה נשמע כאילו הרמקולים שלך נקרעים), כולם מתאימים לסוף המושלם (קרא: אורגזמה) של עשרת השירים שלך סקס טרנט רזנור.

***11. Sugar Storm (Reprise) (טרנט רזנור ואטיקוס רוס – Gone Girl)

כבונוס, השתמש בשיר הזה כשאתה יורד. הוא קצר אבל נעים להאזנה. יש לו גם סיום מקש מז’ור מושלם, דובדבן נהדר על כל מה שהאזנת לו זה עתה.***

אם נהניתם מהרשימה הזו, ראו דוגמה נוספת לרשימת השמעה של מוזיקת ​​רוק סקסית שערכתי שאינה משתמשת רק ב-Nine Inch Nails להשפעה מלאה:

http://www.patchbandmusic.com/sexy-rock-music-top-10-sexy-rock-songs/

אבל כן, “קרוב יותר” עשוי להופיע לקראת הסוף.

Recommended Articles