מוצרי טיפוח אורגניים לעור – מאחורי הקונספט

אולי אתם לא חושבים כך, אבל הרבה מחקר ופיתוח נכנסים למוצרי טיפוח אורגניים שנמכרים בבריטניה. לפיתוח מוצרי טיפוח אורגניים מוסמכים, כמו מוצרים מסחריים, יש תהליך מוגדר היטב. הנה הצצה לאופן שבו מוצרי יופי אורגניים עוברים מרעיון למדפי חנות.

מחקר שוק וניתוח שוק הוא המפתח

לעתים קרובות מאוד, חברות מסתכלות על אלה שקונים מוצרי טיפוח אורגניים עבור קלט הן על המוצרים הנוכחיים והן על המוצרים שנמצאים בפיתוח. זה נעשה לרוב באמצעות סקרים או שאלונים המבקשים את חוות הדעת של הלקוחות ומנתחים כיצד הם משתמשים במוצרים. חברות גם מעריכות מגמות שוק וממצאים מדעיים כדי להיות בטוחות שמוצרי טיפוח העור האורגניים הטבעיים שלהן יתאימו לנישה הנכונה בשוק ויפנו לקבוצה ממוקדת של לקוחות בהווה ובעתיד. מוצרי טיפוח העור האורגניים הטובים ביותר הם שילוב מושלם של מתכונים ומרכיבים מסורתיים עם ממצאים מדעיים ומודעות למגמות בשוק.

ניסוח הוא מרכיב חשוב נוסף

לפעמים המוצרים הטובים ביותר מבוססים על מתכונים או ניסוחים מסורתיים שנבדקו בזמן. תיאוריה מרכזית ביצירת מוצרי טיפוח טבעיים לעור גורסת שככל שהמרכיבים טבעיים יותר ולא מעובדים, כך קל יותר לגופנו להגיב אליהם בצורה חיובית. דוגמה טובה היא דבש, מרכיב ששימש מאז ימי קדם בקוסמטיקה לטיפוח העור. הרבה לפני שהניתוח המדעי של הדבש הוכיח את יתרונותיו כחומר אנטי-מיקרוביאלי, כחומר לחות, נוגד גירוי ונוגד חמצון, מסורת וידע שנמסרו לאורך הדורות קבעו שלדבש יש את התכונות המדהימות הללו.

דוגמאות לניסוחים על בסיס טבעי

לאנשים שצובעים את שיערם, קיימות חלופות טבעיות למוצרים מסחריים המכילים פרוקסיד ואמוניה. מיץ חמוציות וסלק יצבעו את השיער בצבע אדמדם. קמומיל ומיץ לימון יוסיפו דגשים לשיער חום בהיר או בלונדיני. קפה, תה וחינה נותנים צבע חום בעוד קינמון מבהיר שיער אדום. עבור ניסוחים טבעיים של קרם פנים, שמנים הם בחירה פופולרית. השמנים הנפוצים כוללים שמני זית, חוחובה ואגוזים כגון אלו המופקים משקדים או אגוזי מלך. לעור נוטה לאקנה, פורמולה טבעית עשויה להשתמש בקליפת ערבה, הידועה כמכילה חומצה סליצילית, ולא בגרסה סינתטית של מרכיב זה.

See also  היסטוריה של טיפוח העור חלק 20: שנות המלחמה, 1940-1949

לכן, עם ניסוחים טבעיים אך יעילים לצרכנים בבריטניה, מוצרי טיפוח אורגניים ומוצרי טיפוח שיער אורגניים הם חלופות מצוינות למוצרים עם מרכיבים סינתטיים, לא טבעיים ומבוססים כימית.

Recommended Articles