מוצרי טיפוח טבעיים אנטי אייג’ינג – השתמשו במרכיבים טבעיים לתוצאות מדהימות

העובדה היא שמוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות טובים בהרבה לעור שלך מאשר רוב הטיפולים העומדים לרשותך. רוב המוצרים בשוק מכילים מרכיבים שלא הייתי ממליץ לך לשים על העור שלך. תתפלאו כמה מהמוצרים שמוציאה תעשיית מיליארד הדולר הזו פשוט חסרי תועלת עבורכם, וכמה מהם יכולים להוות סכנה.

האמת היא שתאגידי הקוסמטיקה הגדולים הופכים ידועים בהוצאת מוצרים נחותים לשוק. המרכיבים שבהם הם משתמשים הם בדרך כלל סינתטיים, והמוצרים שלהם מורכבים בדרך כלל מכימיקלים. חומרים כימיים אלה שבהם הם משתמשים מעמידים אותך בסיכון רציני לסבול ממגוון מחלות, ויש להימנע מהם במידת האפשר.

במוצרי טיפוח העור הטבעיים נגד הזדקנות הממוצע יש מעט מאוד שהוא למעשה טבעי. שניים מהמרכיבים שחברות אלו נחשבות לאורגניות הם קולגן ואלסטין. למרות שאלו טבעיים הם מבעלי חיים. הם צפופים מכדי לחדור לעור שלך, וגם אם היו יכולים הם לא היו עושים לך טוב, כי קולגן שמקורו בבעלי חיים רחוק מדי משלנו מבחינה גנטית.

כל סוג של רקמה זרה שנכנסת לגופנו עומדת בסיכוי להידחות, ולהיות מותקף ולהתפרק כמעט מיד. במקום הכנסת חומר לא תואם לגופנו, מה שאנחנו צריכים זה לקבל נוסחה שיכולה להעלות את רמות הרקמה של הגוף שלנו. ניתן להשיג זאת באמצעות שימוש במרכיבים טבעיים מסוימים.

ישנו ליין מוצרי טיפוח טבעיים אנטי אייג’ינג שנוצרו על ידי חברה בניו זילנד העוסקת בנושא של היפוך התהליכים הגורמים לעור שלנו להתקמט, ולצניחה. חברה זו פיתחה ליין של קרמים וקרמים שיתנו לכם את התוצאות שאף אחד מהמוצרים האחרים בשוק לא הצליח לספק עד כה.

הוכח קלינית שקבוצה ספציפית של חלבוני קרטין המוגנים בפטנט תחת השם Functional Keratin יכולה להפוך את אובדן הקולגן והאלסטין על ידי הגדלת קצב הייצור של שתי הרקמות באופן דרמטי. ברגע שהגדלת את כמות הקולגן והאלסטין בעור שלך, אז יש רק בעיה אחת מרכזית שאתה צריך להיות מודאג לגביו.

See also  טיפוח עור אנטי אייג'ינג - גלה 3 מרכיבים רבי עוצמה המפחיתים קמטים וממצק עור נפול

זהו פירוק הרקמה המכונה חומצה היאלורונית, ומוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות אלה מטפלים גם בבעיה זו. יש תמצית שנלקחה ממגוון אצות שגדל רק בים יפן שמסוגלת לנטרל את יכולת האנזים בעור שלנו שגורם לפיזור הרקמה הזו. ברגע שהאנזים יושבת החומצה ההיאלורונית תטפס בחזרה לרמות מוקדמות יותר.

זהו קו של מוצרי טיפוח טבעיים נגד הזדקנות שכולם צריכים לנסות. הם בריאים ויעילים לשימושכם והתוצאות שתקבלו פשוט ידהימו אתכם בלשון המעטה. יש פתרון בחוץ.

Recommended Articles