מוצרי טיפוח טבעיים לעור מזדקן אינם מכילים מרכיבים מזיקים

האם זה פגע בך פעם – למה זה שמוצרי טיפוח העור הטבעיים לעור מזדקן שבהם אתה משתמש לא נותן לך את התוצאות הרצויות? לחילופין, הרשו לי לנסח מחדש את השאלה שלי. האם אתה מרוצה לחלוטין מאיכות מוצרי טיפוח העור נגד ההזדקנות שבהם אתה משתמש?

הניחוש שלי הוא שאתה לא מרוצה.

מוצרי טיפוח טבעיים רבים לעור מזדקן אינם פועלים מכיוון שהם מורכבים גם ממרכיבים מזיקים. מרכיבים רעים כאלה מבטלים את ההשפעה של מרכיבים טובים. הם גם מהווים סיכון גדול יותר למצבים בריאותיים מכיוון שהגוף, העור והדם שלך חשופים לכימיקלים מזיקים כל הזמן.

תן לי לספר לך את המעשה החכם שחברות ממלאות בזמן ההסמכה של המוצר שלהן.

אם אתה משתמש במרכיב טבעי במוצר כמו קאולין או שמן אבוקדו, אתה יכול לקרוא למוצר שלך טבעי מכיוון שהוא מורכב ממרכיבים טבעיים. עם זאת, אם אני מוסיפה חומר משמר כמו פארבן כדי להגדיל את חיי המדף של המוצר הזה, זה לא נשאר טבעי יותר, כי עכשיו הוספתי כימיקל מזיק ביותר שהוא מסרטן ויש לו השפעה מזיקה על בני אדם אם משתמשים בו לאורך זמן .

באופן דומה, אם אני מוסיף מעט ניחוחות כדי לפתות אותך להשתמש במוצר שלי, זה כבר לא נשאר טבעי. הסיבה היא שניחוחות עשויים מכימיקלים כמו חומרים מגרים, פתלטים ונוירוטוקסינים. הם מהווים סכנה גדולה לפגיעה במערכת העצבים ובמערכת הרבייה.

לפעמים, חברות משתמשות בתהליך הנקרא אתילוקסציה, כדי להפוך מרכיבים קשים לרכים. תהליך זה מייצר כימיקל מזיק בשם 1,4 דיוקסן. אין שום תקנה לפרסם את תוצר הלוואי של התהליך ברשימת הרכיבים, ולכן לא נודע לך על זה.

במציאות, שלושתם מזיקים ביותר לשימוש אנושי ויש להימנע מהם בכל מחיר. מהיום והלאה, נקטו בגישה זהירה בבחירת מוצרי טיפוח טבעיים לעור מזדקן, קראו את רשימת הרכיבים, וודאו שהוא אינו מכיל מרכיבים מזיקים ואז רק קנו אותו.

See also  טיפוח עור טבעי - גלה 4 מרכיבים טבעיים שיענו ביעילות על צרכי הטיפוח שלך

מוצרי הטיפוח הטבעיים הטובים והיעילים לעור מזדקן מורכבים רק ממרכיבים טבעיים כמו CynergyTK, שמן אבוקדו, Wakame, Manuka Honey, ו-CoenzyQ10. מרכיבים אלה נמצאים במרחק קילומטרים מכימיקלים וחומרים סינתטיים. אין להם תופעות לוואי, והם תוקפים את גורמי השורש השונים להזדקנות העור.

Recommended Articles