מוצר טיפוח לשיער – Kerastase

אחד ממוצרי טיפוח השיער המומלצים ביותר בימינו הם מוצרי Kerastase. מוצרי טיפוח השיער Kerastase מיועדים לטיפול לאחר ולתחזוקה של השיער. מרככי שיער, שמפו לשיער, טיפולי שיער, השארת שיער, מסיכה לשיער, מוס עיצוב וסרום לשיער הם חלק ממוצרי טיפוח השיער ש-Kerastase מציעה.

הנה כמה מוצרי Kerastase עם תיאורים:

מרכך ל-Kerastase כולל Lait Vital Protein- Care for Dry and Sensitized שיער ומרכך Volumactic Soin Vitaliseur. Lait Vital Protein מטפל ומעשיר שיער רגיש ויבש ללא כבדות והופך את השיער למשיי ומבריק יותר. Volumactive Soin Vitaliseur נותן חוזק לשיער עדין ללא כובד.

ל-Kerastase יש גם תכשירים לטיפול בשיער כגון Masquintse, Aqua-Oleum Nourishing Recharge With An Instant and Long-lasting Effect, Ciment Anti Usure (Resistance), Crème-Richesse Intensive Repair Treatment, Forcintense Progressive Reconstruction Programmed ו-Maskintense Epais. Masquiintense מטפח ומטפל בשיער יבש מאוד או עדין, Aqua -Oleum Nourishing Recharge עם אפקט מיידי וארוך טווח משנה את השיער שלך והופך אותו לרך ומשיי על ידי חדירה והזנה של ציר השיער עם השפעה לאורך זמן. Ciment Anti Usure(Resistance) הוא טיפול לשיער פגום בעלות קצוות מפוצלים, לאחר שימוש במוצר זה ניתן להתיר בקלות שיער מכיוון שהוא מחליק ומזין את השיער. Crème-Richesse Intensive Repair Treatment מכיל Phytodefense System המתקן לעומק שיער שנחשף תחת חום השמש, האוקיינוסים או החופים או מים עם כלור. Forcintense Progressive Reconstruction Program מיועדת לשיער חלש מאוד. שימוש ב-Forcintense Program מחזיר את בריאות השיער לחוזק מתמשך.

עוד מוצר נהדר של Kerastase הוא הנוסחה Leave In שנקראת Substance Constructive; זהו חופשה לטיפול לשיער מוחלש כימית המשפר באופן מיידי את עמידות השיער בפני שבירה.

Masque Oleo-Relax, היא מסכת שיער תזונתית המפרקת בקלות את השיער, והופכת את השיער למשיי וחלק. Styling Mousse מגיע בשתי צורות, Emulsion Nutri-Instantanee, עלה על קצף המזין שיער יבש או רגיש ו- Nutri-Body Volumizing Treatment הוא מוס שנותן גוף לשיער יבש ועדין.

See also  קניית כיסא סלון משומש נכון

Oleo-Relax Ultimate Controlling Elixir, Serum Nutri-Instante וסרום Oleo Relax הם סרום שיער Kerastase. Oleo-Relax Ultimate Controlling Elixir מיועד לשיער יבש, בלתי ניתן לניהול ולא מאולף. שיער זה חייב להיות מיושם על שיער מיובש במגבת. סרום Nutri-Instante הוא טיפול סיליקון לשיער פגום המבטל גם קרזול. Serum Oleo Relax הגנה מפני קרזול אשר עמידה לאורך זמן עם גימור ברק חלק.

שמפו כגון Bain Après Soleil, Bain De Force Shampoo, Bain Oleo Relax Shampoo, Bain Prevention, Bain Satin1 שמפו, Bain Satin 2 שמפו, Bain Satin 3 Shampoo ובאין Volumactive הם מוצרים מבית Kerastase.

ללא ספק, עם המוצרים הללו, שיער יפה, מבריק ובריא נמצא בהישג ידך. זכור כי המוצרים הללו כאן כדי לחזק את התחזוקה של השיער שלך, אתה צריך גם תזונה נכונה ואורח חיים בריא כדי להשיג את סוג השיער שאתה רוצה.

Recommended Articles