מניקור צרפתי – טיפים, תיאור והיסטוריה

תיאור מניקור צרפתי

לגורואי אופנה יש נקודות מבט סותרות על המניקור הצרפתי המסוגנן. יש מומחים הסבורים שהוא מיושן בעוד שאחרים מעדיפים את התפיסה שהיא אלגנטית ונצחית ולעולם לא תהיה מיושנת. אף על פי כן, לא משנה מה המומחים מאמינים, עדיין הרבה נשים בוחרות במניקור הצרפתי בשל המראה הטבעי והתחכום שלו. הוא גם מספק לציפורניים מראה מטופח ומסודר שאינו ראוותני וקפדני.

מניקור צרפתי הוא סגנון מניקור חינני. הוא מציג קצות ציפורניים לבנות המודגשות על ידי בסיס בעל מראה טבעי. זוהי טכניקה אופנתית של ליטוש ציפורני האצבע או הבוהן שבה מניחים לק אוף-לבן או שנהב על קצות הציפורניים בעוד לק שקוף, בז’ רך או מעיל ורוד פסטל נמרח על שאר הציפורניים. סגנון זה אידיאלי לציפורניים באורך בינוני או קצר. מניקור צרפתי נודע היטב על ידי כוכבות מפורסמות ורשויות אופנה במאה הקודמת, ובכל זאת הוא עדיין חלק יוצא דופן ממגמות האופנה של ימינו.

היסטוריה של מניקור צרפתי

בואו נלמד את הבמה על התקדמות גישות המניקור הצרפתי, יחד עם כמה מהווריאציות הקיימות בימינו. הצגת המניקור הצרפתי הראשון אינה בטוחה למדי. עם זאת, ללא ספק, טכניקת המניקור הצרפתי הפכה נפוצה במספר מכוני ציפורניים צרפתיים. בתקופות המוקדמות של המאה ה-20, הסגנון השיקי משך את האינטרסים של מעצבי אופנה אמריקאים. זה הוביל ליישום מסיבי של המניקור הצרפתי בקרב הסלבריטאיות המפורסמות של שנות ה-20. לאחר מכן, נשים בארצות הברית חיקו את ההליך. השיגעון נמשך עד שנות ה-30 של המאה הקודמת, כאשר אינספור נשים עושות את המניקור הצרפתי כחלק מטיפולי היופי שלהן במכונים. אולם עם השפל ששלט בחלק גדול של ארה”ב, נשים מעשיות החלו ללמוד את הנהלים ליצירת המראה של המניקור בבית.

See also  כיצד להשתמש באביזרים לאמנות ציפורניים כדי ליצור עיצובים ייחודיים

נהלי מניקור צרפתי

לפני שאת מתחילה לתת לציפורניים מניקור פרנץ’, ודא שפעלת על פי הכלל הכללי של הנחת לק.

o הכן את הציפורניים שלך על ידי טבילתן במים פושרים על מנת להפוך את הציפורניים לרכות יותר.

o להיפטר מלק ישן באמצעות מסיר אצטון. דחוף קלות את הציפורניים לאחור עם מקל תפוזים ומסיר ציפורניים. נקה וגזוז את הציפורניים שלך.

o מרחו מעל קרם ידיים לציפורניים שלכם ונגבו אותן פנימה. הניחו לזה למשך שלוש עד ארבע דקות. נגב את הציפורניים באמצעות טישו כדי לסלק עודפים.

o למרוח שכבת בסיס שקופה אחידה ודקה. הנח מדריך קצה על הציפורניים שלך. זה יעטוף את החלק התחתון של הציפורן שלך. לאחר מכן עקוב אחר הקימור של הצבע הלבן של קצה הציפורן שלך.

o לשים לק לבן או ניטרלי לקצות הציפורניים הלא מכוסות ולייבש. יש לשמור על החלק שייצבע בלבן דק. גישה רחבה מדי על הצבעים הלבנים תגרום לציפורניים שלך להיראות חסונות.

o כאשר הלק הלבן של הקצה כבר יבש, הסר בזהירות את מכווני קצה הציפורן.

o צבעו את כל אורך הציפורניים פעמיים בעזרת לק בז’.

o לבסוף, הגדר שכבה של שכבה עליונה. תפקידו העיקרי של המעיל העליון הוא להגן על השכבות שמתחתיו.

o נקה כמה החלקות (אם יש) בעזרת מקל תפוז עץ עטוף כותנה ספוג באציטון או מסיר.

o תן לציפורניים להתייבש לחלוטין. בדרך כלל לוקח 25 דקות לפני שהציפורניים שלך יכולות לבצע דברים קטנים. למרות שלוקח שעה עד שאתה באמת יכול להשתמש בידיים שלך למשימות גדולות יותר.

על מנת לקבל מניקור פרנץ’ מתמשך, כמו גם לשמור על מראה ציפורניים מסודר, הקפידו לשים ציפוי נוסף של מעיל עליון על הציפורניים בכל לילה. יתר על כן, חנויות יופי ובתי מרקחת מציעים ערכות לקים שנבנו במיוחד עבור המניקור הצרפתי. ערכות מורכבות אלה יהיו שימושיות מאוד עבורך. בנוסף, אתה יכול לבקר בספא או בסלון ציפורניים כדי ללטש את הציפורניים שלך אם אתה חרד ממניקור את עצמך. באופן כללי, מניקור פרנץ’ עולה יותר בהשוואה ללק רגיל בשל רמת הדיוק הנדרשת כדי להגיע לסט יפה של מניקור פרנץ’.

Recommended Articles