מעבר לאופנה ולטרנדים – אלמנטים של סגנון

A Way Beyond Fashion מנתח את הגבולות המתחלפים בין סגנון ועיצוב אופנה. Fashion Beat חייבת לבצע אותם בצורה נעימה והסטיילינג של היצירות הוא אנדרסטייטמנט. האם אי פעם ראית מישהו לובש בגדים מאוד חכמים ומאוד נחמדים, אבל האדם פשוט לא מושך אותם? הם עדות לכך שאפילו ארון בגדים נהדר אינו שווה סגנון נהדר. והמחסור בכמה דברים בסיסיים פשוטים יחבל בכל מראה. פעל על פי כמה הנחיות בסיסיות כדי למנוע בעיה זו

טיפוח משובח

זה חייב להיות האמצעי מספר אחד לעשות או לשבור מבט. אף אחד לא נראה טוב עם שיער מטומטם ושמנוני, ציפורניים לעוסות, עור גס, גבות שלא מרטו וזיפי רגליים. שמור על העור שלך. שמור על השיער שלך. דאגו לניקיון שלכם. שמור על הציפורניים שלך. בקיצור, שמרו על עצמכם בכל ההיבטים.

בגדים נעימים

בגדים יפים לא אומר בגדים יקרים. סטייל לא יסולא בפז, אבל לא חייב להיות במחיר גבוה. שמור על הבגדים שלך, כפי שאתה צריך להציג את עצמך בצורה נעימה. השתמש בברזל. ברזל הוא תמיד חבר שלך. חשוב מכך, זה בן לוויה של הבגדים שלך. אוהב את הברזל שלך. זה אוהב אותך גם!

מְתִינוּת

בבקשה, אל תעשה אביזר יותר מדי. אף אחד לא אוהב לענוד עגילי חישוק ענקיים, שרשרת פרנזים עם חרוזים, לריאט, צמידי צמיד וקליפסי שיער פרפר קטנים וגסים. הכל בתלבושת אחת. מילים לא יכולות לתאר כמה זה לא בסדר, אז דע על זה בעצמך.

מצא מה עובד

אל תסמוך על מראות. תמונות הן אינדיקטורים הרבה יותר טובים לאופן שבו אתה מופיע. אז מצא תמונה ממש טובה שלך, כזו שאתה באמת אוהב. למה אתה אוהב את זה? תחשוב על מה שמשמח אותך, בין אם זה הצבע האדום, תסרוקת נהדרת, תאורה טובה או התאהבות. והרכיבו את המקסימום עם כל אאוטפיט.

Recommended Articles