סוגים שונים של מוצרי איפור של חברות קוסמטיקה

שפע של מוצרי איפור נמצאים בשימוש מאז 100 השנים האחרונות בכל רחבי העולם. ניתן לסווג מוצרי קוסמטיקה לקטגוריות שונות על סמך השימוש בהם. במהלך השנים, מוצרים אלו עברו שינוי מאסיבי עם שינוי אופנה והמצאות. מוצרים אלה משמשים לשיפור מראה השפתיים, הפנים, העיניים והציפורניים. ישנם מוצרים אשר נלבשים על בסיס יומיומי כדי לשפר את המראה של הלובש.

שְׂפָתוֹן: אחד הסוגים הנפוצים ביותר של מוצרי איפור המשמשים גברים ונשים כאחד הם שפתונים. זה בעצם תערובת של פיגמנטים, שעווה ושמנים. צורתו גלילית עם קצה מחודד. הוא עטוף בצינור. הוא זמין במבחר עצום של גוונים ומרקמים.

לְהַסמִיק: זה ידוע גם בשם נוכל והוא מוחל על עצמות הלחיים. זה מוסיף צבע צעיר ללחיים. זו בעצם אבקה עם פיגמנט שמוסיף צבע לטלק. זה זמין גם בגוונים שונים.

קרן: מוצר זה משמש לכיסוי פגמים ופגמים בעור. קרנות זמינות בזנים שונים כדי להתאים לסוגי עור שונים. רוב האנשים מעדיפים ללבוש בסיס מינרלים מכיוון שהוא מציע גוון עור מצוין. זה גם די קל במשקל. קרנות זמינות בצורות שונות כגון קרם, נוזל ומוס.

צללית: הוא משמש בעיקר על העפעפיים כדי לשפר את מראה העיניים. הוא יוצר משיכה ייחודית לעיניים על ידי הגדלת העומק והממד שלו. בדרך כלל לובשים אותו כדי להחמיא לצבע הטבעי של העיניים.

אייליינר: זה זמין בזנים וצבעים שונים. בימים מוקדמים יותר, נעשה שימוש באייליינרים בצבע שחור אך כיום ישנם צבעים אטרקטיביים רבים זמינים. זה עוזר להגדיר את צורת העיניים.

מַסקָרָה: הוא מוחל על ריסי העין כדי לגרום לו להיראות ארוך, עבה ומלא. הוא עשוי מפיגמנט, מעבה שעווה ומים. זה זמין בצורה של שמנת ונוזל.

לק ציפורניים: ידוע גם בשם אמייל הציפורניים, הוא מוחל על ציפורני האצבע והבוהן כדי לשפר את המראה שלה. זה מוחל על הציפורניים כדי להגן ולייפות אותה. הוא זמין במאות צבעים וגוונים.

See also  ציפורניים נצנצות: אמנות ציפורניים קלה עם לק נצנצים

מלבד מוצרי קוסמטיקה בסיסיים אלה, ישנם מוצרים רבים אחרים המשמשים לשיפור המראה החיצוני. אבקת פנים היא מוצר חשוב נוסף אשר נמרח על הפנים כדי להשיג מראה מלוטש. זה מוחל לעתים קרובות עם מברשות רכות. אבקות פנים זמינות בגוונים שונים כדי להחמיא לגוון העור של הלובש אותה.

קונסילר הוא מוצר נוסף המיוצר על ידי חברות קוסמטיקה והוא מיושם לפני הביסוס. זה בעצם נלבש כדי להסתיר את הפגמים על העור. תוחמים שפתיים הם גם מוצרי איפור אשר מורחים על הקצוות החיצוניים של השפה. שפע ענק של מוצרי קוסמטיקה ניתן לקנות מחנויות מקוונות במחירים נוחים.

Recommended Articles