סוגי בשמים לנשים וניחוח נשים

סוגי בשמים לנשים

האדם הפשוט לרוב אינו מבין ויודע על סוגי הבושם לנשים הזמינים המספקים ניחוחות שונים לכימיה שונה של הגוף. על ידי הבנה וידיעה על סוגי הבשמים השונים לנשים אדם יכול לקנות וללבוש ריחות המתאימים לו ומייצרים את היתרונות החיוביים של הבושם. ישנן כמה פיסות ידע בסיסיות פשוטות שיוכיחו את עצמן כשימושיות עבור קונה ולובש בושם.

סוגי קבוצות בשמים לנשים

הפירוק הבסיסי של בושם לנשים הוא בסוג הריח שהוא המרכיב הבסיסי. ישנם ריחות שונים שמהם נוצר בושם ויהוו נכס או פגיעה ללובש אותו. ניתן להגדיר בשמים כפרחים, מזרחיים, עציים, טריים ופוגריים. תוויות אלו של סוגי בשמים נקבעות לפי סוג הריח שהם יוצרים והמרכיבים מהם הם נוצרים. פרחוני בסיסי יהיה ריח של פרח, ריח רענן יהיה ריח הדרים או טבעי ויוודי ייווצר על ידי שימוש בקליפות ובשמנים של עצים שונים. על ידי הבנת התמוטטויות פשוטות אלו בניחוחות אדם יכול לבחור את סוג הבושם לנשים שהוא רוצה ושיתמזג עם מבנה גופו ליצירת ארומה מפתה.

סוגי חוזק בושם לנשים

הסוג הבסיסי ביותר של חוזק בושם נשים הוא בושם אמיתי. לאדם שלובש בושם אמיתי יהיה בקבוק קטן יקר בריכוז החזק ביותר של הריח. בושם הוא ריכוז של שמנים ארומטיים שיהיה לפחות עשרים אחוז. על ידי שימוש בבושם האמיתי לאדם יהיה את מלוא המהות של הניחוח המציע ארומה שאין לטעות בה.

לאדם הממוצע ביום ממוצע ריכוז נמוך יותר של בושם יהיה מתאים לחלוטין. האו דה בושם, האו דה טואלט והאו דה קלן יופחתו כולם לפי סדר הרשימה. ניתן לקנות ריכוזים אלה בכמויות גדולות יותר בפחות כסף, מה שהופך אותם לסוגים נוחים של חוזקות בושם לנשים.

See also  מה זה פרפומיסטה?

לימוד סוגי בושם לנשים

לאדם שרוצה ללמוד עוד על בושם לנשים, יקח את הזמן ללמוד את הקבוצות והחוזקות השונות הללו יהיה שימושי מאוד. על ידי התבוננות בשמות המותגים והבושם הפופולריים יותר והגדרת קבוצת הריחות שהם נופלים לתוך אדם יכול לקבוע במהירות איך יהיה הניחוח. כמה ריחות ברורים לגבי הקבוצה שלהם. לדוגמה, שושנת העמק היא פרחונית. ריחות קלאסיים אחרים מוכרים היטב בתעשיית הבשמים, אך עולה חדש יצטרך לחקור את הקטגוריה הזו של בשמים לנשים.

Recommended Articles