סודות שיווק סלון – איך להכפיל את הלקוחות שלך ב-90 יום

אם החלום שלך הוא לפתוח סלון יופי משלך, אתה תצטרך ליצור מבול מתמשך של לקוחות חדשים. להלן 4 אסטרטגיות מפתח מוכחות לשיווק סלון שאם תיישם יוכלו לעזור להכפיל את רשימת הלקוחות שלך תוך 90 יום בלבד! יישום שלבים אלה יביא אותך לדרך!

שלב מס’ 1 קבע מה מייחד אותך מבחינה מקצועית.

אם אתה רק עוד סטייליסט, זה יהיה בלתי אפשרי עבורך לבלוט בקהל! התבלטות בקהל עוזרת ללקוחות העתידיים האידיאליים שלך למצוא אותך, היא עוזרת לך לגבות יותר מהסטייליסט או הסלון ה”ממוצע”. הייחודיות שלך יכולה לנבוע מרמת הניסיון שלך עם סוג שיער מסוים, או סגנון או סוג של לקוחות (כלות, ימי הולדת, נשפים וכו’). הדרך הטובה ביותר לקבוע את הייחודיות המקצועית שלך היא לענות על שאלה זו בכנות, “למה שלך הלקוח הפוטנציאלי האידיאלי בחר לעשות איתך עסקים מעל כל האפשרויות האחרות, כולל לא לעשות כלום?” לידיעתך: התשובה למה שמייחד אותך היא לא רמת שירות הלקוחות שלך. מתן שירות לקוחות טוב מצופה מהלקוחות הפוטנציאליים האידיאליים שלך, והעובדה שכל סטייליסט וכל סלון טוענים שהם נותנים שירות מעולה פירושה ששירות טוב לא יכול להיות ייחודי לך!

שלב מס’ 2 לקבוע את הלקוח הפוטנציאלי האידיאלי שלך?

הלקוחות הפוטנציאליים האידיאליים שלך הם אלה שמשלבים את ההחזר הגבוה ביותר על ההשקעה שלך, החזר על הזמן שלך והחזר על ההנאה שלך. אחת הטעויות הגדולות ביותר שעושים סטייליסטים ובעלי סלונים שהורגים את העסק שלהם, היא לנסות ולהיות הכל לכל האנשים. הדרך המהירה ביותר להתעשר בעסקי היופי היא לבחור נישה ולהחזיק בה!

שלב מס’ 3 מצא שותפים אסטרטגיים ועשה מבצעים משותפים.

שותף אסטרטגי הוא מישהו שכבר עושה עסקים עם הלקוחות הפוטנציאליים האידיאליים שלך. לדוגמה, אם הלקוחות הפוטנציאליים האידיאליים שלך הם כלות, שותף אסטרטגי טוב עשוי להיות מתכנני חתונות. אם אתה חושב שסיכויי העתיד האידיאליים שלך הם אמהות עסוקות, שותף אסטרטגי טוב עשוי להיות עורכי דין לגירושין. ברגע שאתה מזהה מי עשוי להיות שותף אסטרטגי טוב, אתה צריך להציע להם ערך כזה בתמורה לגישה ללקוחות שלהם. הערך יכול להיות עמלות על המכירות שהם עוזרים לייצר עבורך, או שירותים בחינם. האפשרויות מוגבלות רק על ידי היצירתיות שלך.

See also  התחל את העסק שלך בסלון עם ציוד לסלון יופי באיכות גבוהה

שלב מס’ 4 צור “מערכת הפניות פעילה”.

טעות גדולה נוספת שעושים סטייליסטים וסלונים היא שהם פשוט מחכים שהפניות פשוט יקרו. לחלק חבורה מכרטיסי הביקור שלך ללקוחות שלך ולקוות שהם ישתפו אותם עם חבריהם אינה מערכת הפניות פעילה. דוגמה ל-ARS תהיה שליחת קופון בדוא”ל ללקוחות הנוכחיים והקודמים שלך ולהציע להם הנחה אם הם יקבלו לפחות שלושה מחבריהם להביא את המייל כשהם מזמינים תור.

Recommended Articles