סלון מרפאת בריאות – איך להבדיל מהסלונים והספא הרגילים

קצת יותר קשה להבדיל בין סלוני מרפאת בריאות מהסלונים וספא הרגילים מכיוון שכולם נותנים מענה לבריאות ולרווחתם של הלקוחות שלהם ושל האנשים בכלל.

באופן כללי, סלוני מרפאת בריאות אינם שונים ממכוני ספא אחרים, אלא שהם נותנים מענה לבעיות הקשורות יותר לבריאות. רופאים מציעים טיפולי עור ומייעצים לתרגילים שטובים לך. הם מספקים תרגילי יוגה ואימונים מלבד שירותי הפינוק שלהם.

עם זאת, כדי לעשות הבחנה, סלוני מרפאת בריאות מציעים שירותים המתמקדים יותר בהצערת הגוף ובריאותו במקום בדאגות אסתטיות. אמנם, הם עוסקים גם ביופי, סלונים אלה שמים עדיפות בהעשרת בריאותו של אדם כדי להפוך אותו ליפה.

סוגים אלה של סלונים מציעים תוכניות רוחניות כגון טאי צ’י ויוגה. במרכזי הכושר יש שירותים כמו פילאטיס ותרגילי מתיחה. רופאים מורשים זמינים גם לצרכים רפואיים. עם זאת, הם אינם שונים מספא בשירותים שהם מציעים.

סלוני מרפאת בריאות מקדמים בריאות על ידי מתן שירותים שירגיעו את הנפש ויסייעו לגוף. שלא לדבר על, מכוני ספא אלו מציעים שירותים המטופלים רק על ידי צוות מיומן ביותר שהם אנשי מקצוע מורשים.

סלונים אלו שמים דגש על תרופות מתקנות ומונעות ועושים שימוש בטכניקות מודרניות ומסורתיות כאחד. כך או כך, טכניקות אלו מחייה את גופו של האדם למצב בריאותי טוב יותר.

מספר סלוני מרפאות בריאות מציעים שירותי סיני ודיקור, ייעוץ תזונתי ותזונתי, עיסוי רפואי או קליני ועיסוי שוודי או שוודי עמוק. על מנת להפוך אותו לדומה לסלונים וספא אחרים, הוא מציע שירותי ספא יום כגון טיפול בכף הרגל, טיפולי ספא, זוהר מלח גוף ועוטף מתאר גוף בין טיפולים אחרים.

תוכניות וטכניקות טיפול עוזרות להחזיר את האיזון לגוף ולהעיר מחדש את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. מכיוון שזהו מתקן שרוצה למנוע מחלות, הוא שואף לקדם בריאות טובה, תזונה נכונה ופעילות גופנית. סלוני מרפאת בריאות מלמדים אנשים ששינויים קטנים בפעילות גופנית, בתזונה ובשגרת היומיום יכולים להוכיח שהם משפיעים לטובה ולשפר את ההתקדמות של הפרט לקראת יציבות, כוח וחיוניות מוגברת.

See also  שפץ את הסלון שלך עם ריהוט הסלון הטוב ביותר

זיהומים ורעלים בגוף משפיעים על בריאות הגוף שלנו. זיהומים הם אלו שאנו יוצרים בעצמנו בגלל הרגלי אכילה רעים ועיכול לקוי. הגוף שלנו כבר לא יכול לפרק את המזון שאנו מעכלים כראוי כי מולקולות גדולות (המכונה גם שומן לא בריא) אינן יכולות להיספג בגוף, ולכן לא ניתן לעבד אותו. זה משאיר אותנו עם גורמים גורמי מחלות בגלל השמנת יתר.

מולקולות אלו חוסמות את העורקים, התאים והרקמות שלנו ומפסיקות את התפקודים האידיאליים והבריאים באותם אזורים. כלומר, גם אם אנו אוכלים מזון בריא ומזין, הגוף שלנו אינו מסוגל לספוג את הויטמינים, החלבונים והמינרלים החיוניים להם הוא זקוק. אלו רק חלק מההשפעות של אי עיכול אפקטיבי של האוכל שלנו.

מתחילות להתעורר בעיות כמו מערכת חיסון פגועה, אובדן תפקוד מוחי, אובדן זיכרון וחוסר אנרגיה. מכוני בריאות מתמקדים באספקטים אלו של הגוף. זה מוציא רעלים על ידי ניקוי רעלים מהגוף שלך מהם.

Recommended Articles