עלייתו של אגדה לייצור בושם – אסתי לאודר

הקסם שלה ממוצרי יופי גדל כשהיא צפתה איך דודה יצר את המוצרים שלו. הוא גם לימד אותה איך לשטוף את הפנים שלה ולעשות עיסויי פנים. כאשר ניגשה יום אחד על ידי בעלת סלון שהעירה על עורה המושלם, היא התבקשה לחזור עם המוצרים של דודה למכון היופי ולהדגים את השימוש בהם. כך, לאחר שסיים את לימודיו בתיכון בניו יורק, אסתי מכרה את הקרמים של דודה לחנויות יופי, מועדוני חוף ואתרי נופש.

זו הייתה רק ההתחלה עבור יזם הבשמים הצעיר. בשנת 1953, אסתי הציגה את הניחוח הראשון שלה, טל הנוער. זה היה שמן אמבט ששימש כבושם ובמקום למרוח טפטוף מאחורי כל אוזן, הוסיפו אותו לנשים למי האמבט שלהן. בטווח של שלושים שנה, הניחוח מכר למעלה מ-150 מיליון בקבוקים. בסרט תיעודי משנת 1985, אסתי לאודר: הריח המתוק של הצלחה, אסתי הסבירה את הצלחתה ואמרו שהיא לא עבדה יום בחייה בלי למכור. אם היא האמינה במשהו, היא מוכרת אותו ומוכרת אותו קשה.

בשנות העשרים המוקדמות לחייה נישאה אסתי לג’וזף לאוטר. מאוחר יותר הם שינו את שם המשפחה מלאוטר לאודר.

מוקסמת מהמזרח, אסתי החליטה שהגיע הזמן לניחוח בעל השפעה מזרחית ובשנת 1978 יצרה סינבר. זהו ניחוח חריף חם, מסתורי, מושך עד אין קץ, הממלא את רצונה של כל אישה לניחוח אקזוטי ומסתורי. התווים העליונים של יסמין, פרח תפוז, ציפורן ופצ’ולי משתלבים לחוויה חושנית אינטנסיבית.

מדמיינת ניחוח שנשים ילבשו כריח רענן, פריך ונקי, פשתן לבן הוצג בשנת 1978. לוכד את המהות של יום מושלם, הניחוח הזה מעורר את הפריכות של סדינים נקיים, את הקרירות של פרחים לבנים וירק טרי. פריחת ורדים, סיגלית ואוריס בולגרית מעניקה מעין אלגנטיות טבעית שמתעלה על עונות השנה.

See also  טיפול יופי לעומת קוסמטולוגיה

ככל שהחזונות שלה גדלו, ההשראה הבאה של אסתי הייתה לניחוח שגרם לכל אישה להרגיש שהיא האישה היפה ביותר בחדר, כך, יפה נוצר בשנת 1985. עם התווים העליונים של רוז, מנדרינה, לילי, טוברוז וציפורני חתול, הבושם הזה יוצג על ידי כלה כדי לסמל אישה בעצמה הנשית, הרומנטית והיפה ביותר.

הבושם הבא של אסתי, יוֹדֵעַ, הושקה בשנת 1988. בזמן טיול בדרום צרפת, היא קיבלה השראה מניחוח פרחוני שנידף מהגינה מתחת למרפסת שלה. נוצר עבור האישה הבטוחה בעצמה שיודעת מי היא ומה היא רוצה, התווים העליונים של ורד, טוברוז, מימוזה, שזיף ופיטוספורום מעניקים לניחוח הזה ניחוח עולמי, חם ונשי עז.

הוצג בשנת 2003, מעבר לגן העדן הוא ניחוח שמשכר את החושים. נפרש על העור שלך עם תערובת מרתקת של יקינתון כחול, פרח כתום טמפלר ותערובות של סחלב לאליה, קרפ יסמין ועץ זברנו, הניחוח הזה מעביר אותך לעולם מושלם של אופטימיות ופליאה.

לאחר מותה ב-2004 בגיל 95, החברה שבנתה אסתי לאודר ממשיכה לשגשג והבשמים שלה הפכו לאגדיים.

Recommended Articles