ערכת שעווה לשיער לעומת שעווה בסלון

אם מעולם לא ניסיתם הסרת שעווה לשיער אז אולי אינכם יודעים כיצד לבחור נכון בכל הנוגע לאיזה סוג של מוצר שעווה לשיער אתם רוצים. בעצם, הבחירה הראשונה שעליך לעשות היא האם לבקר במספרה ולגרום לקוסמטיקאית לטפל בך או לקבל ערכה להסרת שעווה לשימוש בבית.

אם בא לכם לפנק את עצמכם אז ביקור במספרה יכול להיות פינוק אמיתי. את יכולה לקחת חברה אם תרצי וגם תקבלי עצות מומחיות מהקוסמטיקאית שתאמיני לי כבר ראתה הכל – כולל אנשים שעירים יותר ממך, אז אין מה להתבייש. ביקור במספרה הוא גם רעיון טוב אם אתה רוצה להסיר שיער ממקומות שקשה להגיע אליהם. אפשר גם טיפולים אחרים במקביל כמו פדיקור או מניקור ולהתפנק באמת. החסרונות היחידים בביקור במספרה הם העלות וזמן הטיפול, אם כי, בהשוואה לטיפולים אחרים, הסרת שיער בשעווה זולה יותר וצורכת פחות זמן. חפש באזור שלך מכון יופי מכובד או שאל חברים אם הם מכירים או משתמשים בסלון שהם ימליצו עליו.

האלטרנטיבה לביקור אצל קוסמטיקאית היא כמובן לעשות זאת לבד בבית. יש מגוון של מוצרים שאתה יכול לבחור מכל אחד עם היתרונות והיישומים שלו. לדוגמה, אם אתה רוצה לעשות שעווה באזור הביקיני שלך או להסיר שיער בפנים, שעווה חמה עדיפה מכיוון שהאזורים האלה רגישים והשעווה החמה נוטה להיות יותר טובה לעור. לשיער לוקח יותר זמן לצמוח בחזרה עם שעווה חמה, שכן הוא מסיר לחלוטין את זקיק השיער, בניגוד לשעווה קרה שמפרקת את השיער בעור. שעווה חמה מגיעה באמבטיות וצריך להמיס אותה באמצעות מחמם שעווה.

שעווה קרה מגיעה ברצועות הנמרחות על האזור המדובר ומעולות לרגליים, לחזה ולגב. למרות שהשיער שהוסר יצמח בחזרה מעט מהר יותר מאשר לאחר שעווה חמה התהליך פחות מבולגן ואין צורך לרכוש מחמם שעווה. זה לא אומר ששעווה קרה זולה יותר מכיוון שבדרך כלל תצטרך להשתמש בפחות שעווה חמה מאשר בעת שימוש בשעווה קרה.

See also  טיפול יופי: אחד מקורסי הקוסמטיקה הרווחיים ביותר

בסופו של יום זה תלוי בהעדפה האישית שלך והדרך היחידה לגלות היא לנסות בעצמך. זכור כי בחירת השעווה שלך תהיה תלויה במידה רבה בחלק הגוף שאתה רוצה להסיר שיער לא רצוי. אנו ממליצים שאם מעולם לא עשית שעווה לפני כן, תבקר במספרה שבה תוכל לאסוף כמה עצות מאיש מקצוע לפני שתנסה זאת בעצמך. למרות שבהתחלה שעווה יכולה להיות כואבת, גם אם רק לכמה שניות כאשר השעווה נשלפת, לאחר מספר טיפולים השיער השעווה יהפוך לדק יותר והסרת השעווה תהיה פחות כואבת.

Recommended Articles