פרואקטיבי – האם המוצר הזה לטיפול באקנה באמת עובד?

זה יכול להיות קשה למצוא מוצרים למניעת אקנה לטיפול בעור שבאמת עובדים. עם כמה אפשרויות רבות בשוק כיום חברות מנסות לשכנע אותך שהמוצרים שלהם למניעת אקנה הם הטובים ביותר. מוצר אחד כזה הוא פרואקטיב.

אני בטוח שראית את המודעות בטלוויזיה עם ג’סיקה סימפסון וונסה וויליאמס המדגימות כיצד פרואקטיב תעזור לך להילחם באקנה. הפתרונות הללו התגלו כאשר שתי רופאות, קייטי רודן וקתי פילדס החלו לנסות למצוא פתרון שעובד ליותר מסתם כתמי אקנה. הם רצו לעשות משהו שירפא את הבעיה. הם השתמשו במחקר ובניסיון שלהם כדי ליצור מוצר מקיף לטיפול באקנה שעובד עבור כולם, מבני נוער ועד מבוגרים.

השיווק מאחורי פרואקטיב הוא מאוד חכם. לא רק שהחברה משתמשת בסלבריטאים בעלי פרופיל גבוה כדי לקדם את המוצר, אלא שהיא גם משתמשת בעותק מכירות חלק כדי לגרום לעור שלך להרגיש חלק וברור רק על ידי צפייה במודעה. פרואקטיב נמכרת כפתרון שלושה שלבים שמתחיל בתכשיר ניקוי מחדש. הגרגרים החלקים בתכשיר הניקוי הם ככל הנראה כל כך זעירים, שהם מסוגלים להיכנס לתוך הנקבוביות החסומות שלך. לאחר מכן הם פותחים את הנקבוביות ומתחילים בתהליך הארוך של הסרת תאי העור המתים שעלולים לגרום לאקנה. המנקה המתחדש מכיל בנזואיל פרוקסיד התוקף את החיידקים הגורמים לאקנה. לאחר שניקית את הפנים שלך, אתה מוכן לטונר מחייה. רוב הטונרים מכילים אלכוהול, אך מוצרי טיפוח עור פרואקטיביים למניעת אקנה אינם מכילים אלכוהול, ולכן הם עדינים הרבה יותר לפנים שלך מאשר מוצרים אחרים בשוק. הטונר מאזן את גוון העור שלך ומסיים את תהליך הסרת תאי העור המתים. תהליך פרואקטיבי מסתיים בקרם תיקון. זה עוזר לרפא פגמים בעייתיים ולמנוע היווצרות חדשים.

למצוא את המוצר הנכון לטיפול באקנה יכול להיות קשה מאוד. אתה צריך להעריך דברים בזהירות. אם אתה מאמין במוצר זה לטיפול באקנה זה תלוי בך. לדעתי עדיף לך לשלב תזונה נכונה ואורח חיים בריא, עם שטיפת פנים עדינה נטולת אלכוהול במקום לבזבז את הכסף שהרווחת קשה על מוצר למניעת אקנה. אבל כמו תמיד זה רעיון טוב לעשות מחקר משלך לפני קבלת החלטה משלך.

Recommended Articles