ציפורניים מזויפות וסיפורי טריקי

ציפורניים מזויפות הופכות במהירות לטרנד. אישה מודרנית כדי להיות מושלמת צריכה להיות בטוחה שהיא נראית טוב מלמעלה למטה עד כדי כך שאפילו ציפורניים מזויפות על אצבעות הרגליים הופכות לטרנדיות. תשכחו מגורם אי הנוחות שמספקות נעלי העקב הסופר גבוהות התומכות בציפורניים סופר ארוכות. להיות אופנתי זה מותרות אך יחד עם זאת לא מספק נוחות לא במונחים פיזיים ולא פיננסיים. כל עוד נשים יכולות להערים על גברים להאמין שהציפורניים הסקסיות הארוכות האלה שייכות להן באמת – אי נוחות היא מחיר קטן לשלם.

אבל הרשו לי לספר לכם כמה טריקים של המסחר שצריך לזכור כדי להימנע מתפיסת הציפורניים המזויפות. בהתחלה, יש להתייעץ עם מניקוריסטית מקצועית כדי לייעץ לך לגבי סוג הציפורניים המזויפות המתאימה ביותר לצרכים שלך. בחרו סט של ציפורניים למסיבה, אשר צבועות מראש לצבע לבחירתכם, לאחר שווידאתם שהן מתאימות לציפורניים שלכם. אם בוחרים בסט לא מלוטש, אתה יכול לבחור לצבוע על הצבעים הרצויים ולקשט את העצות לפני הידוקם. הימנע מהדבקה יתרה שכן הדבק דביק מאוד.

אם הציפורניים המזויפות שבחרת תלויות על הצדדים, ברור שהן בגודל אחת גדולה בשבילך. היישום של הדבק צריך להתחיל מהמרכז ואז לצדדים וזה יחסוך לך סיפורים דביקים מאוחר יותר. אתה גם מסתכן בפגיעה בציפורניים שלך. בזמן הידוק הציפורן יש לוודא שהציפורן נשארת ללא נגיעה. הברשה על שמן עץ התה לפני הדבקתם תמנע היווצרות פטריות. באופן דומה באמצעות מברשת על דבק; לא משאיר מקום לבלאגן, משיג כיסוי טוב יותר ללא מהומה. שימוש באציטון טהור מסייע להסרה קלה ומהירה.

הסגנונות השונים בציפורניים מזויפות החל מציפורניים מפוסלות, ציפורניים מפיברגלס, ציפורניים אקריליות, ציפורני ג’ל, פשתן, עטיפות משי, ציפורני ג’ל סולאריות, עטיפות סיבים וכו’. ציפורני ג’ל קלות. למרבה הצער, מזויפים נסדקים בקלות ומאפשרים לחתול לצאת מהשק. המראה החיצוני יכול להפוך למטעה!

See also  איך לתלות פמוטים

ציפורניים מזויפות הן נהדרות אם את מרגישה פתאום צורך בציפורניים ארוכות ומטופחות. הם אלטרנטיבה מצוינת עבור אלה המתמודדים עם ציפורניים שבירות שלעולם לא נראה שהם צומחים. לכן, אם אתה אחד שאין לו סבלנות לגדל את הציפורניים שלהם לאורך הרצוי פשוט בחר במסלול המתואר לעיל.

Recommended Articles