רעיונות לקיצוץ מס למניקוריסטים וטכנאי ציפורניים

הסוף העסקי של העבודה במקצוע טיפוח הציפורניים אינו מעניין את רוב העובדים העצמאיים עד לזמן המס. ואז, כשה-15 באפריל מתקרב, הם מתחילים להילחץ אם הם חייבים מסים או לא.

מבולבלים לגבי אופן הפעולה של חוקי המס לעסקים קטנים, אפילו כאשר הגברים והנשים החרוצים האלה משלמים למישהו אחר כדי להכין את המסים שלהם, רוב העובדים העצמאיים עדיין מפספסים פריטי השתתפות עצמית, וזה אומר שהם משלמים יותר מדי מס.

לא משנה כמה טוב הוא איש מקצוע בתחום המס, אם לא תספק את כל המידע והנתונים הדרושים, ההחזר שלך יהיה שגוי. וכן, כל החזר מס שנעשה לא נכון ייכשל בביקורת אם ייחשף.

עד שמקצועני טיפוח הציפורניים ילמדו בדיוק מה מס הכנסה מצפה מהם, הם ימשיכו לשלם יותר מיסים ממה שהם חייבים בפועל, ולהגיע לצרות מס. הבנת כללי המס עבור התעשייה שלך היא המפתח לשרוד ביקורת.

קל להישאר בצד הטוב של מס הכנסה; כל מה שצריך זה רצון עז להגדיל את הרווחים שלך ומעט כנות. תכנון מס הוא חלק חשוב בניהול עסק מצליח, וברגע שאתה מבין מה מצפה מס הכנסה מבעל העסק הקטן, אתה יכול להצמיח את העסק שלך עם כסף שאתה בדרך כלל מוציא על מסים.

כאשר אתה שוכר מקום בסלון או בספא של אחר, כל אגורה ששולמה עבור שכר דירה ניתנת לניכוי, ואם הבעלים גובה ממך עמלות עבור פרסום, הנהלת חשבונות או שירותים אחרים, גם את זה ניתן לשלם בדולרים לפני מס.

שיעורים שנלקחו כדי ללמוד מיומנויות חדשות, כל המוצרים בשימוש על הלקוחות שלך, מיילים שנסעו בעת ביצוע שליחויות עסקיות, כסף שהוצא על מתנות ללקוחות, ספרים ומגזינים שנרכשו כדי להתעדכן בטרנדים של ציפורניים, וביטוח בריאות לעצמאים מנוכים מההכנסה שלך לפני חישוב מס הכנסה. אבל יש גם מאות פריטים אחרים עם השתתפות עצמית. מס הכנסה לוקח בחשבון את הכלל העסקי הישן הזה… צריך כסף כדי להרוויח כסף, ואתה תרצה לנכות כל אגורה שאתה מוציא.

See also  התקנת דלתות הזזה מזכוכית להחלפת ויניל

טכנאי ציפורניים שלא מתעדכנים בכללי המס של מס הכנסה יחמיצו גם הטבות מס. חוקי המס משתנים מדי שנה, ולפעמים מציעים חיסכון עצום לפרק זמן קצר בלבד. לכן, גם אם אתה משלם מיסים משלך, זה חכם לדבר עם איש מקצוע מס מדי פעם, רק כדי להתעדכן על זיכוי מס חדשות והזדמנויות תכנון.

הכנת החזרי מס מתחילה ב-1 בינואר עבור איש העסקים שחושב ברווחים. תכנון הטבות מס ביום הראשון של השנה הוא דרך מצוינת לקצץ בחשבון המס שלך ולהגדיל את הסיכויים שלך לשרוד מביקורת. קצת חינוך מס יעשה את השאר.

Recommended Articles