שמנים אתריים להכנת נרות – זה לוקח רק כמה טיפות

הכנת נרות היא תחביב פופולרי, וניתן למצוא את החומרים הדרושים כדי להתחיל בחנות תחביבים מקומית או באינטרנט. כמה מקורות מקוונים מצוינים יוזכרו להלן. אחרי שתתרגל להכין כמה נרות תרצה להתחיל להוסיף צבע וגם ניחוח. עבור האחרונים תצטרך לרכוש כמה שמנים אתריים כדי להוסיף את הריחות הרצויים לך.

בחירת הניחוח לשימוש בנרות שלך

אולי פשוט יש לך ארומה אהובה שאתה רוצה לנסות, או שאתה יכול להתנסות ברעיונות שונים כדי לראות איך אתה אוהב את הארומה שנוצרה משריפת הנרות הריחניים שלך. אולי תרצה לערוך מחקר קטן על ארומתרפיה ולראות באילו חומרים צמחיים נעשה שימוש בעבר למטרות מסוימות. שמנים אתריים מופקים מחומרים צמחיים מסוימים בתהליך של זיקוק המייצר נוזלים מרוכזים מאוד בעלי המהות החזקה של הצמח. לדוגמה, שמן אקליפטוס משמש לעתים קרובות כדי לסייע בניקוי מעברי האף הצפופים ולהקל על הנשימה. שמן אתרי של לימון נחשב למרומם והוא מוריד מתחים ואף פועל כנוגד דיכאון. שמן ציטרונלה משמש כדוחה לחרקים ומשמש גם לייצור של כמה בשמים. שמן אתרי של לבנדר נחשב מרגיע ומרגיע ונחשב כמרגיע כאבי ראש ואפילו לפעמים מיגרנות.

אז לבחירה שלך בשמנים אתריים המשמשים בעת הכנת נרות יכולה להיות מטרה מעשית מעבר ליצירת ריח נחמד בחדר. ישנם מאות שמנים אתריים לבחירה בעת הכנת נרות. מקור מצוין הוא אתר האינטרנט של חברת CandleChem. הנה רשימה של השמנים האתריים שהם מציעים להכנת נרות, ואלו הם רק אלה שמתחילים באות B: קרם תינוק, אבקת תינוק, פריך תפוחים אפוי, לחם אפוי, עוגה אפויה, קרום פאי אפוי, בלסם וענבר, בננה, פשטידת קרם בננה, לחם אגוזים בננה, בננה רום תבלין בננה, בזיליקום, נקטרינת בזיליקום, בייברי, תבלין בייברי, ביצ’ין, סוג יפהפה, בירה, בגוניה, ברגמוט, ברגמוט מנטה, עוגת יום הולדת, דובדבן שחור, דומדמניות שחורות, שחור אהבה, פלפל שחור, וניל פטל שחור, ורד שחור, תה שחור, אגוז שחור, אוכמניות, ברנדי אוכמניות, ערפל אוכמניות, פאי אוכמניות, אוכמניות, עוגת גבינה אוכמניות, סנדלר אוכמניות, מאפין אוכמניות, בורבון, בוזנברי, בויזנברי ואזוב, סוכר חום , סוכר חום ותאנה, סוכר חום ותבלינים, מסטיק, באק פיתוי, יין בורדו, קרם חמאה, חמאה מנטה, חמאה פקאן, חמאה, ברולה.

See also  קל למצוא בשמים ובשמים בסיטונאות

אז אתה יכול לראות שיש באמת מאות לבחירה. כמו כן, תשתמשו רק ב-1-3 טיפות של שמן אתרי עבור כל נר, כך שתוכלו להכין הרבה נרות עבור כל ריח שתרכשו. זכור להכניס את הטיפות לתערובת השעווה החמה שלך רגע לפני שהיא נמזגת לתבנית. בדרך זו השמנים האתריים לא יתנדפו מהר כמו שהיו לו היו בתערובת השעווה החמה במשך זמן מה. אם אתה משתמש בצבע כדי לצבוע את הנרות שלך, זה צריך להיעשות לפני הוספת השמנים האתריים לריח.

Recommended Articles