2 הטעויות הנפוצות ביותר בעת כתיבה עם מילות מפתח

זה באמת מעלה לי את לחץ הדם. קופירייטינג SEO החל לקבל מוניטין ירוד הכל בגלל חוסר זהירות. איך זה? כי יותר מדי אנשים טוענים שהם יודעים מה הם עושים. במציאות, הם פשוט דוחפים מילות מפתח לעותק ללא כל חשש לאופן זרימת העותק. עותק שנשמע מכני או נוקשה הוא סימן בטוח לכך שסופר חובב עשה את ידיו בדברים.

כאשר אתה כותב עותק SEO, אתה צריך לקחת את הזמן כדי לגלות מה עובד ומה לא. ישנן שתי טעויות שכמעט כל קופירייטר מנוע חיפוש חובב עושה. בואו נסתכל על כל אחד מהם.

מספר 1 – הרשימה

נניח שאתה מבקר בדף הבית של אתר שמוכר ציוד יופי. בזמן שאתם קוראים את העותק, אתם כל הזמן נתקלים בשורה של פריטים: ציוד למספרות, ציוד למספרות ושולחנות מניקור מקצועיים. העותק קורא בערך כך:

————————————————– ———-

המבחר הטוב ביותר של ציוד למספרות, ציוד למספרות ו

שולחנות מניקור מקצועיים באינטרנט

כשאתה מחפש ציוד למספרות, ציוד למספרות ושולחנות מניקור מקצועיים, אתה צריך ספק שמציע מבחר גדול כמו גם שירות מעולה. מכיוון שרכישת ציוד למספרות, ציוד למספרות ושולחנות מניקור מקצועיים יכולה להיות מיזם יקר, אתה גם רוצה חברה שתספק את המחיר הנמוך ביותר.

סמכו על ABC Beauty Supply שתביא לכם את המבחר הרחב ביותר של ציוד למספרות, ציוד למספרות ושולחנות מניקור מקצועיים במלאי מדי יום. הזמנות נשלחות תוך 24 שעות ו- עבור כל הציוד למספרות, ציוד למספרות ושולחנות מניקור מקצועיים בהזמנות מעל $100 – המשלוח הוא בחינם לחלוטין!

————————————————– ———-

האם אתה רואה איך זה זורם (או לא זורם) כשאתה משתמש בכל ביטויי המפתח שלך ברציפות בכל פעם? פעם אחת, בטח. זה בסדר. אפילו פעמיים, תלוי באורך העותק שלך. אבל לשים את כל ביטויי המפתח שלך ברשימה ולהשתמש בהם בכל פעם שיש לך את ההזדמנות הכי קטנה זה פשוט חוזר על עצמו מדי. מה אתה עושה במקום?

See also  סלון מרפאת בריאות - איך להבדיל מהסלונים והספא הרגילים

דון בכל אחד בסעיף משלו. דברו על הסוגים השונים של ציוד למספרות. סקור את הסיבות לכך שציוד המספרה שלך טוב יותר מזה שנמכר על ידי אחרים. או אפילו רשום את התכונות והיתרונות של קו שולחנות המניקור שאתה מציע.

#2 – החלפת מילות מפתח במונחים כלליים

טכניקה זו (בדיוק כמו זו שלמעלה) היא בסדר גמור אם אתה משתמש בה במידה. עם זאת, החלפת כל מופע של מונח גנרי בביטוי מפתח יגרום לעותק שלך להישמע טיפשי לחלוטין. בואו נסתכל על דוגמה מאתר עיצוב אתרים.

————————————————– ———-

עיצוב אתרים בניו אורלינס

משרד עיצוב אתרים בניו אורלינס שלנו מציע רמה גבוהה של יצירתיות לעסקים הממוקמים באזור הכללי. סגנונות עיצוב האינטרנט שלנו בניו אורלינס לעולם אינם עשויים מתבניות. כל עיצוב אתרים של ניו אורלינס הוא יצירה מותאמת אישית רק עבור האתר שלך.

————————————————– ———-

אם נכנסתם למשרד של חברת עיצוב אתרים והעובדים התחילו לדבר כמו שהעותק הזה כתוב, סביר להניח שהייתם חושבים שהם על סמים! אז למה בכלל שתכתוב את עותק האתר שלך ככה? הסיבה היא כי רוב החובבים חושבים בטעות שהם לא יכולים לכתוב הן עבור מנועי החיפוש והן עבור המבקרים באתר. אני שמח לומר שהם טועים! אתה בהחלט יכול לכתוב עבור שניהם בהצלחה רבה.

נסה את זה:

————————————————– ——–

מתקדם, יצירתי, אופטימי. אלו ביטויים המתארים בצורה הטובה ביותר עסקים מקוונים רבים המבוססים בניו אורלינס. עיצוב אתרים עבור הארגון שלך צריך להתאים לסגנון שלך. מעולם לא נוצרו מתבניות, עיצובי האתר שתקבלו ישקפו באמת את האישיות הארגונית שלך. מכיוון שאנו עובדים אך ורק עם חברות הממוקמות בניו אורלינס או בסמוך לה, עיצובי אתרים שומרים על התחושה הגדולה הזו.

See also  להיות מספרה - היתרונות והחסרונות

————————————————– ——–

האם ראית את זה? הביטוי נשבר באמצעות סימני פיסוק. זה לא יפגע בדירוג שלך, אבל זה יגרום לעותק שלך להישמע הרבה יותר טוב.

אלו לא כל הטעויות. הלוואי שהם היו! אבל את רוב הטעויות שנעשו על ידי סופרים חובבים ניתן לתקן באמצעות מבחן אחד פשוט. קרא את זה בקול רם. אם העותק נשמע לך מגוחך כשאתה קורא אותו בקול רם, הוא יישמע מגוחך באותה מידה למבקר באתר.

קח את הזמן. למד את הפרטים הקטנים של קופירייטינג SEO לפני שתתחיל ליצור את הטקסט עבור הדפים שלך (או של הלקוחות שלך). אז אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהעותק שלך ימיר טוב יותר בזמן שהוא תורם לדירוג הגבוה שלך.

© 2006, כל הזכויות שמורות

Recommended Articles