4 הבשמים הטובים ביותר של אד הארדי

מותג האופנה אד הארדי נוצר במקור על ידי המעצב הצרפתי המפורסם כריסטיאן אודיג’יר בשנת 2004. הוא אישר את הזכויות לייצר את קו הבגדים של אד הארדי, המבוסס על התמונות של דון אד הארדי (אמן קעקועים אמריקאי מפורסם). מותג הבגדים הפך למצליח באמת, אז, כמו שזה תמיד קורה, כריסטיאן התחיל לייצר ניחוחות עם אותו שם. בדיוק כמו עיצובי הלבוש המטורפים, הבשמים נותנים לך את ההרגשה שאתה בעולם אחר. למעלה מדורגים ארבעה מהבשמים הגדולים ביותר של אד הארדי – ריחות מדהימים שנוצרו על ידי אנשי מקצוע ברמה גבוהה.

הראשון ברשימה שלי הוא Ed Hardy Hearts & Daggers Cologne לגברים. הוא נוצר עבור גברים אופנתיים וחיים על הקצה, אוהבים את הרגעים הקיצוניים בחיים. הניחוח כולל תווי עץ מתובל. הבושם הזה עוצב במקור על ידי אמן הקעקועים המפורסם בעולם ומעצב הבגדים הגדול. הניחוח הזה הוא הרבה יותר מסתם ניחוח מודרני. התווים העליונים שלו כוללים אגס אנג’ו, פלפל לבן, בזיליקום עם לב של פפאיה, רוזמרין ואקורד מרטיני. הבסיס של הריח סקסי, תוך שימוש בתווים של עץ קצורה, זמש ואלגום.

הניחוח הזה, שנקרא פשוט אד הארדי קלן, נוצר עם התחושות הצבעוניות בהשראת אומנות הקעקועים הדרמטית והמגניבה ביותר של אד הארדי. ניתן להבחין בהשפעות ההדרים הבהירות והמפתות עם הגבס של ברגמוט ומנדרינה, ולגעת מעט מהנגיסה החדה של המרווה הקלארית. הפתיחה הנהדרת הזו היא התצוגה המקדימה המושלמת לקוקטייל צבעוני מדהים שמתאים לאוזון לפיצוץ פסיכדלי של צבע. התוצאה הסופית היא מנטה מרעננת מעורבבת עם בועות סופר צבעוניות המשמשות לספק עצבנות פרובוקטיבית.

בכתיבת מאמר זה לא יכולתי לשכוח ניחוחות לנשים, אז החלטתי לשים מספר שווה לגברים ולנשים. הגרסה השנייה של Hearts & Daggers היא בושם המספק את אותה התחושה שהגרסה לגברים נותנת. מלבד היותו ניחוח קיצוני, הוא בהיר ורענן, מעט מופשט, עם כמה הסכמי פירות הנשלטים על ידי תפוח ובסיס מקסים ונקי של עץ. תווים גבוהים מוצגים על ידי תערובת מדהימה של תפוז דם, עלה סיגלית, תפוח, מנגו, פריחת תפוח ועץ בלונדיני.

See also  בשמים של Eternity לאירועים שונים

הניחוח האחרון שהחלטתי לכתוב עליו הוא Ed Hardy Perfume של כריסטיאן אודיג’יר. הוא הושק על ידי בית העיצוב בשנת 2008. ניחוח אופנתי רענן זה הוא פרחוני פירותי עם תווים של סופלה תפוחים, מנגו ותות בר. ניתן לחוש מעט תווי אשכוליות, פרחי פרזיה, ענבר חם, מושק, פולי טונקה ופודינג וניל. הניחוח הזה, בדיוק כמו כל המותג, נוצר בהשראת עבודתו של אמן הקעקועים דון אד הארדי.

ארבעת הריחות המדהימים האלה הם הנמכרים ביותר מהקולקציה של אד הארדי ואני יכול לומר שהם באמת ראויים למקומות שלהם בשוק. לכל אחד מהם רעיון ותפיסה משלו, בהשראת העולם האמנותי של אחד מאמני הקעקועים הגדולים בעולם. ניתן לדרג את ארבעת הבשמים הללו במקומות המובילים, יחד עם כמה מהריחות המפורסמים ביותר של בתי עיצוב כמו ורסאצ’ה, ז’יבנשי. ארמני, אזארו ובוולגרי.

Recommended Articles