Abk מדריך טיפוח – יצירת כפות רגליים טבעיות, כריות רגליים

למה אתה חותך את כריות הרגליים?

בריאות חיית המחמד –

מחצלות עלולות לגרום לאי נוחות בין האצבעות והרפידות. מחצלות ופרווה מוגזמת בין הרפידות לוכדות לחות וגורמות לגירוי בעור. באקלים חורפי, פרווה מוגזמת גורמת להצטברות קרח ומלח בין הכריות והבהונות. מעיל מוצדק מסתיר קוצים, קוצים, זפת, מסטיק ומגוון רחב של פריטים שיכולים להיות לא נוחים לחיית המחמד.

ניקיון –

כרית נקייה לא עוקבת אחרי כל כך הרבה לכלוך ובוץ לתוך בית הבעלים.

ויזואלי –

כל תקן גזע ידרוש סוג מסוים של כף הרגל. חיתוך מדגיש את סוג כף הרגל המתאים. הוא מציג “תמונה” של חיית מחמד מטופחת. תמונה מוגמרת של חיית מחמד מטופחת.

מיותר לציין ששתי האפשרויות הללו כואבות ביותר אך ניתן להימנע בקלות על ידי גזירה רגילה. תלוי באיזו תדירות הכלב שלך הולך או רץ על המדרכה (ששחוקה את הציפורן באופן טבעי), יש לטפל בציפורניים שלו באמצעות גזירה או שיוק כל 4-6 שבועות.

למקצוענים ולאנשי עשה זאת בעצמך

הדבר החשוב ביותר שתצטרכו הוא זוג קוצץ ציפורניים טוב. יש כמה סגנונות שונים לבחירה, אבל אני ממליץ ולהשתמש בקוצץ בסגנון מספריים. סגנון זה של קוצץ נותן לך את מירב המינוף והשליטה.

תמונה של הקוצצים שאנו מוכרים מוצגת למטה. קוצץ הנירוסטה החזק הללו עמידים ויש להם ידיות מצופות גומי לאחיזה קלה. קוצץ זה בעל נעילת בטיחות שימושית בידית לאחסון בטוח.

יש לגזוז את הציפורניים לאחור ככל האפשר מבלי לגרום לדימום יתר. אם רק “מועדים” הציפורניים, הציפורן ימשיך לצמוח יותר לתוך הציפורן שלנו, ובסופו של דבר אי אפשר להשיג ציפורן קצרה ובריאה.

אם אתה רק עושה את הציפורניים של הכלב שלך בבית (ותיזהר!)

שמור על חיות מחמד להסתכל על כלי הטיפוח, הציוד והציוד שלהן. אנו מציעים קו שלם של כלי טיפוח ואביזרים איכותיים מקצועיים לרבות מברשות, Andis Dematting Tool, קוצץ, שמפו, מספריים ומייבשים לנוחיותכם

See also  הקצה של מציאת הנגרות הטובות ביותר להשגת עיצובי פנים ללא רבב עבור העסק שלך

ברגע שיש לך את הכלים, אתה מוכן להתחיל לגזור! עיין בתמונה למטה,

התשובה הקלה

הדרך הקלה ביותר להימנע מכאב הלב והתסכול של ניסיון לגזוז את הציפורניים של הכלב שלך בבית היא לקחת אותם למספרה על בסיס קבוע. לפעמים, הכלבים הכי מתפתלים שפשוט לא נותנים לבעליהם לעשות אותם לעתים קרובות הם בסדר כשהם על שולחן המספרה.

מספרי כלבים רבים מציעים גזירת ציפורניים כשירות כניסה ולעיתים קרובות יכולים לעשות זאת בזמן שאתה מחכה למחיר סביר.

הצעד האחרון

יש כלבים שמסרבים לחלוטין לאפשר לציפורניים שלהם להיות גזוזות על ידי בעליהם, או על ידי מספרן. הצעד האחרון לעולם לא צריך להיות להשאיר ציפורניים ללא קצוץ. למרבה הצער, לא משנה כמה כלב עלול להיות מוטרד או תוקפני, זה עדיין חייב להיעשות. במקרים אלו, אני ממליץ לקחת את הכלב שלך לווטרינר. וטרינרים יכולים להבטיח שגם הכלב שלכם וגם האדם שמנסה לקצץ את הציפורניים שלהם יישארו בטוחים.

מחשבות אחרונות

שמירה על ציפורניים של הכלב שלך היא יותר מסתם פאודיקור יוקרתי. בין אם תחליט להביא אותם למספרה, לוטרינר או אפילו לעשות זאת בעצמך, זה חלק חשוב בשמירה על הכלב שלך במיטבו!

Recommended Articles